Gryfcon pod patronatem medialnym PlayAllDay

Fani fantastyki i horroru będą mieli w tym miesiącu powód do zadowolenia — Szczecinecki Klub Fantastyki postanowił bowiem zorganizować Gryfcon, czyli festiwal fantastyki, horroru i gier wszelakich w Szczecinku, w dniach 26-27 lipca. Konwent nie będzie duży, choć z pewnością klimatyczny i pełen rozrywki. Z tych właśnie powodów nie może tam zabraknąć również naszej redakcji, która objęła imprezę patronatem medialnym.

Zacznijmy od tego, co interesuje nas najbardziej — czyli od gier: na konwencie odbędzie się kilka turniejów z nagrodami. Goście będą mieli możliwość sprawdzić swoje siły w takie tytuły  jak Street Fighter IV, Talisman, czy Munchkin. Nagrodami ma być m.in. Bodycount (gra na PS3), DualShock 3, Ferrari: The Race Experience (gra na PS3), a także książka autorstwa Pawła Skrobanka pod tytułem „Morfirion”.

Organizatorzy chwalą się również planowaną obecnością trzech gości specjalnych, z którymi odbędą się spotkania autorskie. Trzema osobistościami, o których mowa, są Piotr Rozmus, Maciej Lewandowski i Łukasz Radecki. Dla tych, którzy nie będą mieli okazji pojawić się w Szczecinku na Gryfconie, przygotujemy relację, którą będziecie mogli przeczytać na portalu. Po więcej szczegółów dotyczących konwentu, zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku.

 

  • Matisto

    Podobno event został nieźle zoorganizowany :D. Żałuję że nie mogłem przyjechać