Lords of The Fallen w sklepach wcześniej, niż zapowiadano

Tak jest, dobrze widzicie. Premiera najnowszej produkcji studia CI Games została przyśpieszona o… trzy dni. Nie jest to może wielka różnica, ale osoby wyczekujące swojej kopii gry z wypiekami na twarzy na pewno informacja bardzo ucieszy. Jak skomentował prezes zarządu firmy, Marek Tymiński:

Zdecydowaliśmy się przyśpieszyć polską premierę gry o kilka dni, tak aby odbyła się równolegle z amerykańską. Chcemy przez to pokazać, jak ważni są dla nas polscy gracze i umożliwić im jako pierwszym rozpocząć przygodę z Lords of the Fallen (…) Lords of the Fallen to największa premiera polskiej gry w 2014 roku. Patrząc na rosnące zainteresowanie nie tylko dystrybutorów, ale przede wszystkim graczy, wierzymy, że nasz najnowszy tytuł odniesie duży sukces i stanie się kamieniem milowym w rozwoju CI Games.

Gra pojawi się na naszym rynku 28 października.

Źródło: gry-online.pl
 • KubaK

  HMM – do wyszli nam graczom na przeciw. Czy wyjdzie wcześniej czy później i tak w nią miałem zamiar zagrać, mnie się gra spodobała, mroczny klimat różne taktyki walki, i bardzo ładnie dopieszczone menu wyboru postaci, jaka gra będzie ? Myślę że świetna ale wszystko się okaże w praniu:)

 • Daniel

  Jak dla mnie bomba. Tak jak to ujął autor artykułu wyczekuję gry z wypiekami na twarzy więc dla mnie te 3 dni to tak na prawdę sporo czasu bo taki Japończyk to pewnie w tym czasie przeszedł by całą i jeszcze napisał do niej poradnik:P Fajnie że twórcy chcą wyróżnić Polskich graczy i wypuszczą grę u nas równolegle z Ameryką.

 • Clamp

  To mila wiadomość dla wszystkich oczekujących tego tytułu. 3 dni to nie są co prawda 2 tygodnie, ale zawsze to wcześniej,a co za tym idzie, mniej czekania. Jestem ciekaw czy studio wyda z tej okazji jakąs imkprezę promoująca tę grę, zncaczy się coś w stylu w jakim sprzedawane było Diablo III, to by dopiero reszta świata się zdziwiła:)

 • Waszew

  Chyba najistotniejszą rzeczą w tym momencie jest to iż gra wygląda świetnie, i że nie przesuną terminu na późniejszy, tego bym nie zniósł, bo ileż można czekać, już wystarczy że w3 się wysypał, a tak mam w co grać. Termin 28 wypada we wtorek akurat jak wywalili mnie na wolne:) Cały dzień przed sprzętem.