Media branżowe pod ostrzałem lipcowego Pog(R)adajmy

Pog(R)adajmy to szczególna, pod wieloma względami, impreza dla graczy, która organizowana jest comiesięcznie. Edycja lipcowa, jako pierwsza w historii, odbędzie się również pod skrzydłami portalu PlayAllDay, który objął wydarzenie patronatem medialnym.

Spotkania dla graczy pod wspólnym szyldem Pog(R)adajmy organizowane są już od ponad roku. Najbliższe, które odbędzie się już w środę, 9 lipca, odbędzie się aż w dziesięciu polskich miastach. Na liście znajdują się: Warszawa, Kraków, Katowice, Bydgoszcz, Łódź, Poznań, Radom, Lublin, a także dwie miejscowości, w których impreza zagości po raz pierwszy. Są nimi Szczecin i Wrocław.

Tematem tego wydarzenia będą media „GRAnżowe” – pojęcia raczej tłumaczyć nie musimy. Planowo będziemy więc rozmawiać o prasie, ciekawych inicjatywach, czy też portalach internetowych, naturalnie w granicach tematyki gier. W niektórych miastach, oprócz dyskusji przy piwie i wspólnego grania, zaplanowane są również prelekcje i wystąpienia gości. Nie może także zabraknąć nagród, których sponsorów znajdziecie na oficjalnej stronie Pog(R)adajmy.

Zapraszamy serdecznie, na pewno zjawimy się w kilku miastach, które widnieją na liście (z jasnych powodów – nie we wszystkich) i, po rozeznaniu sytuacji, podzielimy się z Wami wrażeniami (wyszedł mi rym!). Zachęcamy do zapisania się na facebookowym wydarzeniu w mieście, które zamierzacie odwiedzić (Warszawa, KrakówKatowice, Bydgoszcz, Łódź, Poznań, Radom, Lublin, Szczecin, Wrocław).

Do zobaczenia na Pog(R)adajmy!