Nadchodzi Pog(R)adajmy: InteGRAtion Party Edition

Organizatorzy Pog(R)adajmy postanowili już po raz drugi zebrać wszystkich entuzjastów regionalnych spotkań w jednym mieście, którym jest Warszawa. W sierpniu wydarzenie to odbędzie się wyłącznie w warszawskiej knajpie — Level Up (o której przeczytacie więcej w naszym wywiadzie). Impreza będzie miała miejsce 30 sierpnia. 

Według przewidywań organizatorów, na spotkanie powinno przybyć około 200 fanów elektronicznej rozrywki. Inicjatywę tak komentuje jej pomysłodawca, Michał „Schemat” Wierzbicki: to forma podziękowania Graczom za to, że są z nami na lokalnych wydarzeniach, ale także okazja, byśmy wszyscy spotkali się, poznali, pogadali i po prostu dobrze się bawili. W końcu od tego właśnie jest Pog(R)adajmy. Dokładny plan Pog(R)adajmy pozostaje na razie tajemnicą, choć wiadomo już, iż podczas imprezy zostanie wykonany koncert przy użyciu sprzętu takiego jak Amiga 600 czy Nintendo DS. Na Facebooku będziemy się na na bieżąco dowiadywać więcej na temat tego, co również znajdzie się w programie InteGRAtion Party Edition.

Warszawski event obfitował będzie również w nagrody od sponsorów, wśród których znajdują się m.in. The Armory, Games Division, GameMusic.pl, czy sklep Gekon, a główną nagrodą będzie konsola-niespodzianka. Jej ufundowanie jest możliwe dzięki temu, że wstęp na imprezę — wyjątkowo — będzie płatny. Opłata ta wyniesie jednak zaledwie 10 złotych, zatem nie powinien być to duży wydatek. Organizatorzy zaznaczają, że limit miejsc na sierpniowe Pog(R)adajmy wyniesie 250 osób.

Przypominamy, że portal PlayAllDay.pl jest oficjalnym patronem medialnym Pog(R)adajmy.

  • Matisto

    Bardzo chętnie bym się tam z wami spotkał ekipo :D niestety nie mam jak się zabrać. Życzę miłej zabawy :v