Redakcja

 

Adrian Korzeniowski

kwestie techniczne, korekta

adrian.korzeniowski@playallday.pl

 

majkelkolormaly

Michał Buczek

administracja, finanse, korekta

michal.buczek@playallday.pl
 

Dominik Długajczyk

artykuły (retrogaming)

dominik.dlugajczyk@playallday.pl

 

Kacper Kilian

newsy, grafiki

kacper.kilian@playallday.pl

 

Bartek Pawelec

artykuły, newsy

bartek.pawelec@playallday.pl

 

Bartek Cieślak

artykuły, felietony

bartek.cieslak@playallday.pl

 

Antoni Kielan

artykuły, newsy

 

Marcin Gajda

recenzje, artykuły (geek&cosplay)

marcin.gajda@playallday.pl

 

Dariusz Boratyn

artykuły, recenzje (gry mobilne)

dariusz.boratyn@playallday.pl

 

Konrad Alfaro

kodowanie

konrad.alfaro@playallday.pl

 

Michał Krajewski

social

michal.krajewski@playallday.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.